HuntLab - meisterlik headhunting

HuntLabi peamine tegevusvaldkond on spetsialistide headhunting, IT-värbamine ja vajadusel talentide leidmine välisturgudelt. Meie eeliseks on ettevõtte sisene mahukas andmebaas, kuhu on aastatega koondatud info tuhandete IT spetsialistide kohta - alates tarkvara testijatest kuni tehnoloogiasektori suurimate visionäärideni.
Efektiivseima värbamismeetodi valime vastavalt profiilile ja lähtuvalt kliendi soovidest ning tööturu hetkeseisust. 
 

Personaliotsing

HEADHUNTING JA SIHTOTSING
Leiame valdkonna parimad spetsialistid, läheneme personaalselt ja loome kompetentsetes isikutes motivatsiooni karjääriredelil edasi liikuda. 

VÄRBAMINE VÄLISRIIKIDEST 
Selekteerime sobivad kandidaadid välisturgudelt, tekitame huvi ja tutvustame Eestit kui sihtriiki.

AVALIK KONKURSS
Avaldame töökuulutusi erinevates portaalides ja lisakanalites. Hindame kandidaadi motiveeritust ja pädevust individuaalsete intervjuude põhjal. Koordineerime kommunikatsiooni esmakohtumisest kuni tööle asumiseni.

ANDMEBAASIOTSING 
Profiilist lähtuvalt leiame õiged märksõnad, teostame andmebaasides otsingu ja koostame valimi sobivatest kandidaatidest.

Lisateenused

KOOLITUSED 
Pakume koolitusi ettevõtetele eduka personaliotsingu läbiviimiseks ja õigete valikute langetamiseks. Anname nõu kogu protsessi ulatuses.

NÕUSTAMINE
Nõustame tööotsijaid karjäärivalikul ja jagame tõhusaid võtteid tööturul silmapaistmiseks. Juhendame kandideerimismaterjalide koostamisel.

DOKUMENTATSIOON
Aitame koostada personaliga seonduvat dokumentatsiooni: töölepingud, sisseelamisprogrammid, ametijuhendendid, töösisekorraeeskirjad, motivatsioonisüsteemid jne.

OUTPLACEMENT
Pakume abi meeskonna vähendamisel või ümber struktureerimisel. Nõustame töösuhte lõpetanuid ja valmistame neid ette tööturule taassisenemiseks.

  • Otsid talente ettevõttesse?
  • Vaatad ringi tööturul?
  • Soovid abi personaliküsimustes?
  • Vajad nõu või koolitust?

Tagasiside

HuntLabi tehtule annab parima hinnangu klientide ja iga üksiku kandidaadi rahulolu. Meie eesmärk on leida ideaalne lahendus nii ettevõtte kui kandidaadi vaatenurgast. Tõeline sobivus on alati vastastikune! 
Väärtustame kestvaid ja usalduslikke suhteid. Samast põhimõttest lähtudes hindame ja valime kandidaate oma klientidele. Peame alati silmas, et tulevase meeskonnaliikme väärtushinnangud ja sihid kattuksid tööandja omadega. Ainult nii saab sündida pikaajaline rahulolu ja aastaid kestev koostöö. 

Tööpakkumised

HuntLabi kodulehelt leiate alati kõige värskemad tööpakkumised. Kandideerimiseks ootame Teie CV-d või LinkedIn profiili, mille saate edastada kõrval oleva vormi kaudu. 

Kui valikus polnud midagi sobivat, andke endast siiski märku. Nii saame detailsemalt otsida infot Teid potentsiaalselt huvitavate pakkumiste kohta. Teame oma klientide arengu- ja värbamisplaane, misläbi on meil võimalik soovitada väärt kandidaate ka otsinguperioodi välisel ajal. 

Profiiliinfo on teretulnud olenemata Teie staatusest tööturul, st. ka juhul, kui Te hetkel karjäärimuudatust ei plaani. Meie abiga püsite kursis nii oma valdkonna tööpakkumiste kui -turul toimuvaga.

Saada oma CV

Kontakt

E-post: info@huntlab.ee
Reg.nr: 14378297
KMKR: EE102027428
Swedbank: IBAN EE552200221068201604
    
    


 

Leeve Karmo
Värbamisjuht
+372 56 646 802
leeve@huntlab.ee


 

Jane Ilm
Partner
+372 56 810 300
jane@peoplefy.ee